banner
Hakkımızda
Banner

Hakkımızda

Merhaba;

   Atılım Akvaryum 2009 yılında akvaryum ve süs balıkları üretimi ile piyasa içerisine dahil olmuştur. Şirketimiz Kadın Girişimci mağazası olarak hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakasında kurulan firmamız, şuanda yine İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye merkez mağazamızda müşterileri ile buluşmaktadır. Çok sevgili müşterilerimiz mağazamızda akvaryum balıkları ve onlar ile ilgili her türlü ürünü (Yem, Filtre Malzemeleri, Dekor Ürünleri, Tuzlar vb.) satınalabilmektedir. Mağazamızda 100'e yakın ''Canlı Balık'' çeşidi bulunur. Bunun yanısıra tüm evcil hayvanlar için ihtiyaçları olan ürünleri internet sitemizden sizlere sunmaktayız.

  • Mağazamız içerisinde bulunun 160 ana akvaryum tankı ile hizmet vermektedir. 
  • Üretim çiftliklerimizden gelen balıklarımız merkez mağazamız üzerinden müşterilere sunulur.( Ümraniye/İSTANBUL )
  • Uzman veteriner hekim kontrolünde, ilgili bakanlık tarafından onaylı bir şekilde mağazamız hizmet vermektedir.
  • Müşterilerimize yaklaşırken sanki kendimiz ürün alıyormuşçasına davranır, güler yüzü eksik etmeyiz. Müşterilerimiz satınalım yapmasa dahi bilgi alışverişini asla bırakmayız. İhtiyaç olan her konuda destek olur ve bilgimiz dahilinde olan her hususu paylaşırız.
  • Atılım Akvaryum olarak ana felsefemiz, '' Bizimle bir kez diyalog kuran herkesin bundan sonrası için ilk önceliği olabilmektir.''
  • Ülkemizin menfaatlerini yurtdışı satışları ile sağlamayı hedefleriz. İhracatta birçok balık çeşidimiz ile gönderimlerimizi sürdürmekteyiz.
  • İşletmemiz haftanın her günü açık bir şekilde hizmet verir. 7/24 destek hattımız ile ihtiyaç olan her an bize yazabilirsiniz.


Hakkımızda kısmını noktalarken sizlere en içten sevgi ve saygılarımızı sunar. Mutlu, sağlıklı, huzurlu ve barış içinde bir dünya hayaliyle İyi Günler dileriz...