banner
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün Fiyatlarına KDV Dahil Midir?

Ürün fiyatlarımıza KDV oranları dahildir. Ödediğiniz fiyat sonrası kesilecek faturanız KDV dahil olarak hazırlanmaktadır.

Kargom Nerede?

Siparişlerim sayfasında bulunan almış olduğunuz sepetin içerisinde sizinle bir kargo takip numarası paylaşılır. Bu kargo takip numarasını aşağıdaki link üzerinden sorguladığınız takdirde kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Canlı Balık Listenize Nasıl Ulaşabilirim?

Mağazamızda sunulan Canlılarımızın olduğu listeye ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Canlı Balık Satınalımları Nasıl Gerçekleşir?

Türk Ticaret Kanunu'na uygun olarak Canlı Balık satışlarımız yapılır. Canlı Balık Fiyat Listesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Listeden yapmış olduğunuz seçimleri isterseniz mağazamızı ziyaret ederek, isterseniz de gönderim isteyerek alım yapabilirsiniz. TTK(Türk Ticaret Kanunu) Kuralları gereği internet siteleri üzerinden tıkla al yöntemiyle canlı satışı yapılamamaktadır. Bu nedenle listemizden satın alımları kapatmak için ürünleri tükendi olarak listelemekteyiz. Ancak bu durumda dahi liste üzerindeki türler elimizde mevcut olduğundan paragrafın başında bahsetmiş olduğumuz şekillerde satınalım yapabilirsiniz. Güncel stok bilgisi için bize çekinmeden iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Veteriner hekimlerimiz kontrolünde üretimini yaptığımız balıklarımız siz değerli müşterilerimize İstanbul içi aynı gün kurye ile gönderilir. Şehirdışı gönderimler ise otobüs kargo aracılığı ile yine aynı gün teslim edilebilecek şekilde müşterilerimize ulaştırılır. Otobüs kargo ile gönderimlerde müşterilerimizden aldığımız bilgiler neticesinden istenilen otogardan teslim alınmalıdır.


Kurye ve Otobüs Kargo Bedeli Ne Kadar?

İstanbul içi aynı gün teslim olacak şekilde kuryelerimiz faaliyet gösterir.  Siparişin teslim edileceği yere bağlı olarak fiyat aralıkları değişebilir. Bu kurye ücreti alıcıya ait olup, kurye gönderimleri için mağazamızdan en az 100TL sipariş verilmelidir.


Şehirdışı otobüs kargo ile gönderimler için otobüs firmalarının kargo bedeli 300TL-500TL arasıdır. Km bazlı olarak hesaplanan otobüs kargo ücretleri ; 0-300 km arası 400TL, 300-600km arası 3500TL, 600-1000km arası 400TL ve 1000km üzeri 500TL olarak ödenmektedir, bu ücret alıcıya aittir. Otobüs kargo ile gönderimler için mağazamızdan en az 300TL'lik alışveriş yapılması şartı aranmaktadır.

Akvaryum Balıkları İle İlgili Profesyonel Destek Sağlıyor Musunuz?

Akvaryumlarımızda keyifle baktığımız canlılarımız için detaylı bir bilgi birikimi gerekir. Bizlerde işlerinde profesyonel arkadaşlarımız ile birlikte bu bağlamda değerli müşterilerimize hizmet vermekten asla çekinmeyiniz. İsterseniz mağazamızı ziyaret edip gerçekleştireceğimiz keyifli sohbetlerde, isterseniz de iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak bu konularda tereddütsüz bilgi ihtiyacınızı dile getirebilirsiniz. Sorularınızı büyük bir keyifle yanıtlamayı her zaman arzu etmekteyiz. :)

  Şunu da belirtmek isteriz ki, siz değerli müşterilerimiz için oluşturmuş olduğumuz YouTube kanalımızda birçok sorunuza çözüm arıyor ve sizler için yayınlıyoruz. Kanalımızı ziyaret etmek isterseniz buraya tıklamanız yeterli olacaktır.